Choď na obsah Choď na menu
 


Desivá princezná

9. 5. 2012

 „Pst! Yuu~“ ozvalo sa spoza čiernej záclony, ktorá bránila prenikať silnému slnečnému svetlu cez okno v európskej pobočke Temného Rádu.

Tmavovlasý samuraj odetý do tmavého kimona, ktorý sa práve vracal z tej otrasnej oslavy Leniných narodením, na šuchot automaticky siahol po svojej katane, pripravený zaútočiť na nepriateľa, no pravdepodobne skôr na toho šibnutého zajaca, ktorý ako jediný si ho tak dovolil volať.

„Tu som.“ Vykukla spoza čiernej „opony“ len Laviho ryšavá hlava. Akoby mohol byť na tej prázdnej chodbe skrytý niekde inde.

„Čo chceš Usag...“ začal vrčať na toho otravného tvora, ale zasekol sa uprostred, keď si všimol niečo na jeho hlave, čo tam zvyčajne nebýva, „čo dopekla to máš na hlave?“ čudoval sa mačacím uškám na hlave Bookmana juniora.

„Ehm...“ Lavi zastrihal ušami, „Kumoi si myslel, že by mohla byť sradna, ak by som na tej oslave bol za ... naozaj to musím vysvetľovať?“ zakňučal jednoočko.

Kanda stisol pevnejšie svoju katanu, aby ovládol mierny chichot, ktorý sa mu dral do hrdla. Ale onedlho prevzal kontrolu nad svojím smiechom a zamračene sa spýtal: „Prečo na mňa tskáš, Usagi ... Neko.“ musel prehodnotiť prezývku, ktorú dal ryšavcovi.

„Musíš ma skryť Yuu.“ ignoroval Lavi tlmené zavrčanie z Kandovej strany po vypočutí toho oslovenia, a viac vykukol hlavou spoza závesu.

„A prečo by som mal?“ spýtal sa pochybovačne dlhovlasý Japonec, ako konečne pustil z rúk svoju drahú katanu.

„Pretože ak ma nájde Allen ... nechcem si predstaviť, čo mi spraví nabudúce.“

„Che, ako keby ma to malo trápiť!... Počkať, chceš povedať, že Moyashi ťa takto videl?“ zasyčal samuraj.

„Čo myslíš, kto mi toto obliekol.“ to už vyliezol spoza závesu a Kanda si mohol všimnúť, že ten jed, ktorým ho Kumoi nadopoval, nespôsobila len nárast tých smiešnych uší a dlhého ryšavého chvosta, ktorý sa lenivo hojdal pri Laviho nohách, ale aj tak celkovo spôsobila, že inak vyšší exorcista bol o čosi menší od neho, a tak celkovo pôsobil drobne. A samozrejme len slepý by si nevšimol krátky fialový top ledva siahajúci po rebrá a našuchorenú tylovú sukničku rovnakej farby.

„Keď Allen zbadal tie uši, z niekadiaľ vytiahol tieto veci - nikdy by som nepovedal, že má niečo také pri sebe - strhol zo mňa moje oblečenie, navliekol mi túto hrôzu - keď chce vie byť riadne desivý - a kým schovával moje oblečenie zdrhol som mu.“ vychŕlil zo seba popletene zelenoočko, keď si všimol Kandovho spýtavého pohľadu.

„A ja ti mám pomôcť, pretože?“

„Pretože moja izba je na opačnej strane Rádu a to by som musel prejsť takto cez celú halu!“ sám sa pevne objal a nahodil skrúšený výraz. „Vieš, čo mi spraví Jerry ak ma takto uvidí? A Allen ma stále niekde hľadá, viem to!“ zapišťal paranoidne ako správna kráľovná drámy, ktorou bezpochyby ryšavý chlapec bol.

„A mňa by to malo trápiť, pretože?“

„No tak Yuu~“ zažmurkal prosebne, ignorujúc zúrivý tik v sivomodrom oku.

„Che, čokoľvek!“ otočil sa smerom do svojej izby.

„Ďakujem Yuu~“ hodil sa mu okolo krku kocúrik.

„Zlez zo mňa, ty opacha!“ zavrčal.

Ako tak kráčali do jeho izby, Lavi si všimol Kandovo oblečenie. „Ne Yuu~ Aj teba prinútil Allen obliecť tie šaty?“ veselo zašvitoril.

Okolo užívateľa meča sa zhromaždila temná aura a skôr, než stihol ryšavý kocúrik žmurknúť bol pred jeho nosíkom Mugen v celej svojej kráse.

„Ak chceš aby som ti pomohol. Budeš. Držať. Hubu.“ syčal pomedzi stisnuté zuby a snažil sa ovládnuť aby neroztrhal tú hlúpu mačku na kúsky.

Lavi zdvihol ruky v obrannom geste: „Chápem, chápem~“ pobavene spieval, „koniec - koncov je to tvoja vec, čo nosíš vo svojom voľnom čase.“ zamrmlal si pre seba.

„Hovoril si niečo Neko?!“ vrčal naštvane Kanda, ako kráčal pár krokov pred Lavim.

„Nič, len že ti tie šaty pristanú Yuu~“ zaspieval kocúrik a rýchlo sa vyhol dobre mierenému kopancu.

Ako Kanda domrmlal všakovaké možné japonské kliatby a nadávky, ktoré poznal, dostali sa k jeho izbe. (Ktorá trvala dvojnásobok zvyčajného času, keďže sa istý kocúr musel zastavovať na každom rohu a bystrým očkom kontrolovať, že sa naňho nevyrúti bielovlasý exorcista alebo strojca obávaných Komurinov)

Hneď ako zavrel za nimi dvere, Lavi sa na naňho vrhol s úľavným výkrikom: „Yuu! Ty si môj záchranca! Môj hrdina! Môj princ!“ pišťal mu veselo pri uchu.

„Zlez zo mňa!“ vrčal tmavovlasý, ako sa snažil zo seba strhnúť tú prísavku. Lenže to nebolo také ľahké.

„Yuu, Yuu, Yuu~“ priadol mu kocúrik do uška, odriekaval jeho meno ako nejakú matnru.

Kanda cítil jemné vibrácie, ktoré mu prechádzali telom, ako kocúrik priadol jeho meno stále dookola. Chcel ho zo seba strhnúť, najlepšie by bolo hneď, aj keď bol ryško jeho občasným milencom, stále nebol vo svojej koži, keď cítil na sebe cudzí dotyk, než svoj vlastný.

No nemusel sa ani veľmi snažiť, pretože sa zelenooký exorcista od neho odtiahol, no stále mal dlane položené na Kandových pleciach.

„Za to, že si ma zachránil, by som sa ti mal odvďačiť, Yuu~“ zmyselne zapriadol a jeho jazyk rýchlo vykukol z úst, len na toľko aby mohol navlhčiť suché pery.

Kanda sa naňho pozeral s mierne rozšírenými očami, momentálne paralyzovaný týmto činom.

Lavi sklonil hlavu k lemu jeho kimona a špicatými – mačacími zubami hrýzol vykukujúcu kľučnú kosť, uškami šteklil samuraja na brade a dlhým chvostom sa dostal pod pás obi, ktorý povolil, a tak pod ním ostal stáť polonahý v rozopnutom odeve.

Kanda stále neschopný pohybu, mysliac na nejakú mačaciu kliatbu, poprípade uhriaknutie mačkou, momentálne hľadel, ako si ho Lavi lačne prezerá a smeruje k jeho spodkom.

„Hm-m~“ zamručal kocúrik ako sa tvárou dostal ku Kandovmu zakrytému mužstvu, ktoré sa pomlay začalo prebúdzať. Nosík priložil k malej hrči a nasal jej vôňu. „Yuu...“ zašeptal. Kanda cítil ako mu zapulzoval penis, najradšej by zavrel oči aby sa nemusel pozerať, ako Lavi začal olizovať látku, ktorá delila jeho erekciu od teplých úst, ale nemohol, len zhypnotizovane sledoval ako ten jazyk starostlivo a precíznymi dlhými ťahmi olizuje hrču a potom na chvíľku zmizne v hriešnych ústach, len na toľko aby sa s novou dávkou slín vrátil do svojej predchádzajúcej činnosti.

Z Kandovho hrdla sa začalo ozývať vrčanie, ale nie to rozzúrené, tentokrát to bolo to slastné vrčanie, ktoré malo byť znamením pre kocúra, aby strhol z neho tie spodky a vzal ho konečne do úst, a nie aby ho začal sať cez látku, tak ako to robil teraz. Kanda, pre ktorého sa stalo jeho spodné prádlo top na rebríčku „veci, ktoré si zaslúžia pomalú a krutú smrť“ hneď po mladom Bookmanovi,  rýchlo chytil do hrsti ryšavé vlasy a trhol nimi aby od seba toho diabla dostal.

„Au.“ zamraučal Lavi.

„Bude to bolieť viac, ak si nešvihneš!“ vrčal cez stisnuté zuby. Nenávidel takéto dráždivé mučenie.

„Dalo sa to aj jemnejšie povedať.“ prehodil kocúr, no hneď na to ostrými pazúrmi strhol z Kandy spodky, tak prudko, že sa mu na stehnách a slabinách objavili hlboké škrabance, ktoré mali preňho skôr stimulujúci než bolestivý charakter, a tak sa Lavi dočkal prvého tichého vzdychu.

Pred očami mal teplú pulzujúcu erekciu s kvapôčkou vytekajúceho mliečka. Neváhal a rýchlo zlizol túto tekutinu a začal sať hlavičku Kandovho penisu, pazúriky mal zaťaté v krvácajúcich stehnách a huňatým chvostom spracovával zvyšok erekcie, ktorú nestihli pohltiť ústa.

Kanda, konečne schopný zavrieť oči – neschopný pozerať sa na ten hriech, stále držal Laviho za vlasy aby mu neušiel, keď začal prirážať bokmi. Všetko ho začalo privádzať do šialenstva, teplá krv stekajúca mu po nohách a jej horká pachuť v ústach – keď si rozhryzol peru od potláčaných stonov, hrubá srsť štekliaca koreň penisu a podbruško, snaživý jazyk venujúci sa žaluďu a k tomu Laviho hlboké pradenie, ktoré mu posielalo vibrácie po celej dĺžke, cítil sa úplne ako blázon, ako šialenec chytený v sladkom opare extázy.

A keď Lavi začal špicatými zubmi hryzkať citlivú hlavičku, ozval sa polostlmený výkrik a na jazyku mohol cítiť Kandovo semeno.

Konečne bol oslobodený od tohto šialenstva, od tohto hriechu. Roztrasené nohy nevydržali dlhšie tú ťarchu, zosypal sa na zem pred kľačiaceho Laviho.

Lavi, ktorý momentálne nezainteresovane sedel na zemi, siahol na svoju hlavu.

„Čože?! Ako je možné, že tam ešte sú!“ zapišťal. Kanda chcel po ňom niečo hodiť, aby mlčal, aby ho nechal aspoň v pokoji predýchať oragzmus, lenže zaujala ho druhá časť monológu, ktorý vypustil ryšavec z úst. „Veď mi Kumoi povedal, že ako sa odvďačím krásnemu princovi, zmiznú!“

On ma zneužil! Preletelo samurajovi cez hlavu, ako Lavi stále bľabotal („Malo to vyjsť, veď Yuu ma zachránil! Záchrana = hrdina = princ!“) A potom mu začalo dávať zmysel konanie Kumoia na Lenaleenej oslave, ako tam pobehoval v tom hermelínovom bordovom plášti s tým žezlom niečo hľadajúc a Allen s tou trápnou korunkou na hlave, ako pod všetkými stolmi c-kal. Na tvári, kde pred necelou minútou stál blažený výraz sa objavila hlboká vráska hnevu.

„Mal som vedieť, že to nevyjde, keď mal na sebe tie šaty, veď on je princezná...“ zachmúrene mrmlal Lavi a prešiel ku Kandovmu šatníku skadiaľ mu kradol košeľu. „Musím nájsť skutočného princa...“

Pred oblečením košeli na ten krátky top, ho zastavila aktivovaná Innocence a Kandov zúrivý hlas.

„Nikam nejdeš Neko, ešte som ani nezačal!“

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

lool

(Laterie, 3. 6. 2012 13:32)

Yuu bol úplne Yuuovsky Kanda :3
chudáčik Lavi v šatoch :( nieeeeeeeeeee prečoooooo :D
som si všimla, že ty máš asi rada, keď pri sexe všetci krvácajú :D

Re: lool

(Arya, 3. 6. 2012 13:55)

och som rada, že aspoň teda Kanda nebol ooc :D
a šaty boli požiadavka - keďže toto bol jeden z requestov~
A ja sama milujem crossdresing a... krv :"D
ja neviem prečo ma to tak fascinuje a všade trepem tie krvavé sexuálne kúpele ako Bátoryčka :"D

Re: Re: lool

(Arya, 3. 6. 2012 15:17)

priznám sa, normálne som rozmýšľala, prečo je to tak :D
a uvedomila som si, že keď niekto stále hltal ff-ky kde Gokudera súložil najčastejšie s Hibarim, ojedinele s Mukurom a výnimočne s Xanxusom alebo Squalom... inak to ani nejde a jednoducho ťa to ovplyvní :D

....

(terkic, 30. 5. 2012 9:23)

tak tohle mě řádně pobavilo :D

Re: ....

(Arya, 31. 5. 2012 15:15)

som rada ^_^