Choď na obsah Choď na menu
 


Kvetinky a včeličky

28. 10. 2011
Bolo priam až nechutne teplé popoludnie v Soul Society. Vo vzduchu sa okrem prachu, vôňe leta, čerstvo vypratej bielzine vznášal aj neznestielný krik. Jedenásta divízia totiž nepatrí medzi najtichšie.
Krik sa ozýval z malého doja, kde skúšali svoje schopnosti v šerme ryšavý zástupca shinigami, potetovaný vicekapitán šietsej divízie a holohlavý tretí čeln už spomínanej jedenástky.
Po pár vylomených dosák, či už z plafónu, stien alebo podlahy, sa rozhodli na menší a zaslúžený odpočinok. Unavene si posadali na schody pred drevenú telocvičňu, veselo sa hádajúc o tom, ktorý z nich mal silnejší úder, keď v tom tam nečakadne vpadla malá ružovovlasá vicekapitánka zoširoka na nich, šibalsky sa usmievajúc.
"Čo tu chceš ty malá príšera?!" zavrčal na ňu holohlavý Ikkaku. Malé dievča sa zamračilo a než stihol muž niečo povedať, poprípade sa solventne ubrániť, mu dievča hrýzlo hlavu.
"ÁÁÁ ZLEZ ZO MŇA!!!" vrieskal, snažiac sa ju striasť zo svojej hlavy. Dievča ho ignorovalo a ešte k tomu mu strčilo jeden malý prstík do ucha a druhým sa snažila o to, aby prišiel o oko. Našťastie sa jej to nepodarilo, lebo prišiel Yumichika a rozzúrenú vicekapitánku, ako tak utíšil.
Keď bola oboma nohymi na zemi, tvárila sa akoby nič a totálne ignorujúc plešatého, prešla k ryškovi, nevinne si pred neho kvokla a so sladkým úsmevom sa ho spýtala.
"Ne, Ichi, vieš mi povedať, ako sa robia deti?"
Destká nevinná otázka spôsobila kašlanie a prduké červenanie všetkých dospleých mužov.
"Eh Yachiru, prečo sa ma to pýtaš?" troška si povolil golier na svojej shinigamskej yukate.
"Pýtala som sa Ken-chana, ale ten ma poslal za tebou." horlivo vysvetlila Yachiru.
Ichigo sa zamračil, jasné, keď je preňho niečo nepríjemné alebo otravné Kempachi z toho vykľučkuje, ale ako má ON odpovedať tejto malej beštii na túto otázku? K jeho veľkej úľave sa toho chytil stále sa červenajúci Renji.
"Vieš, ehm...ako to ... keď má mu- ... nie..." trápil sa potetovaný Renji, keď v tom ho osvietilo. "Vezmime si včielky a kvetinky!" radostne vykríkol a obdivoval svoju šikovnosť.
Yachiru v úžase otvorila svoje veľké oči. Niečo jej "docvaklo", len nie tým správnym smerom.
"Bya-kun a Soi-chan budú mať bábo?"
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.