Choď na obsah Choď na menu
 


Misakiho nočná mora

28. 10. 2011
' "Usagi-san, tu nemôžeme...!" šepol vyplašene roztomilý hnedovlasý chlapec, odstrkujúc vysokého svetlovláska, čo najďalej od seba.
"Ale no tak, Misaki." roztúžene mu zachraptel do uška, "Nik, nás tu neuvidí."
"Nie! To nie je správ..." svetlovlasý prerušil hnedovláskove protesty vášnivým bozkom. "Nenechaj sa prosiť Misaki, vieš, že ťa milujem." šepol, na čo sa mladší muž zapýril.
"Nehovor také trápne veci." zamrmlal do košele svojho staršieho milenca a nos zaboril do jeho poodhaleného vypracovaného hrudníka. Starší sa usmial, rukou pohladil chlapca po chrbte, naklonil sa k nemu a stále mu do uška šepkal tie isté slová: "Milujem ťa."
Chlapec sa zahanbene pokrútil a nie veľmi úspešne skrýval červeň v líčkach.
Zrazu pocítil ruku druhého muža pod svojimi nohavicami, ako ho hladí a prstami prechádza okolo jeho vstupu.
"Nie, nie tu..." vzdychol chlapec, svetlovlasý muž sa len usmial a chlapca viac pritlačil o stenu starej fabriky, pri ktorej sa momentálne nachádzali, obklopený vysokými stromami. Nik ich nemohol vidieť, len vtáky hniezdiace v listnatých korunách a sivé veveričky. A keby ich aj niekto iný uvidí, nech, aspoň všetci budú vidieť, že ten roztomilý chlapec patrí len jemu.
Pomaly ľavou rukou hladkal svojho mladého milenca po stehnách, zatiaľ čo prostredníčkom pravej ho začal pripravovať. Mladší zaťal prsty do milencovej košele, vydýchol a starší mu šeptal chrapľavým tónom do uška slovíčka lásky a sladké nezmysly, aby odpútal jeho pozornosť od nepríjemného tlaku v konečníku. Onedlho počul ako chlapec lapá po dychu, zdvihol kútik úst do jemného úsmevu a zopakoval rovnaký pohyb, čo predtým, ktorý zjavne pôsobil na chlapca, presne tak ako chcel.
"Ne-nepredlžuj to Usagi-san." zavzdychal chlapec a upriamil svoje veľké zahmlené oči na sivovláska.
"Ako povieš..." zašeptal muž a voľnou rukou stiahol chlapcovi nohavice ku kolenám, keď sa chcel vyzliecť sám, zastavil ho pár štíhlych rúk. Prekvapene pozrel na chlapca, ako mu sám vyzlieka nohavice. Venoval mu úsmev, zdá sa, že sa ho nemohol dočkať rovnako ako on jeho. Hnedovlások sa pomaly otočil čelom k stene, sivovlasý sa k nemu naklonil a pomaly začal doňho zasúvať svoju erekciu. Mladší si oprel tvár o tehlovú stenu a ticho sykol.
Starší sa oprel o jeho úzky chrbát. "Uvoľni sa Misaki." roztúžene šepol. Teplý vánok pošteklil hnedovláska na tvári. Pootočil hlavu smerom k staršiemu a prikývol.
Opatrne z neho vyšiel a rýchlejšie zasunul, tempo sa zrýchľovalo a s ním aj stony a roztúžené výkriky...'
 
"ROZTÚŽENÉ VÝKRIKY?!!!!" zreval hnedovlasý chlapec červený od hnevu v prstoch zvierajúc BL román.
 
"Misaki som doma." ozval sa odo dverí unavený hlas.
 
Chlapec mu silou šmaril knihu do hlavy. "TY IMBECIL, NABUDÚCE SI ASPOŇ VYMYSLI INÉ MENÁ, KEĎ BUDEŠ PÍSAŤ TIE PRASAČINY!!!!!"
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Úúúúúžasné

(Nyoko-chan, 7. 11. 2011 16:18)

to bolo fantastické... najprv som si myslela, že to bude iba sen, ale toto som fakt nečakala.... je to skvelé, píšeš úžasné poviedky

Re: Úúúúúžasné

(Arya, 7. 11. 2011 17:47)

ow ďakujem, ďakujem ^///////^
ani nevieš akú radosť mám teraz ~