Choď na obsah Choď na menu
 


Plán

28. 10. 2011
"I~za~ya!" kričal po vyspevujúcom milovníkovi ľudí, vysoký blonďák odetý do barmanskej rovnošaty. "Povedal som ti aby si sa Ikebukure zďaleka vyhýbal." škrípal zubami ako trhal dopravnú značku zo zeme.
"Ach Shizu-chan, myslel som si, že pracuješ v severovýchodnej časti." Povedal sklamaným hlasom Izaya a už mieril svojím nožom na zúriaceho a nebezpečne sa približujúceho Shizua.
"I~za~yaaa, povedal som ti, že ma tak nemáš volať." zakričal a vrhol sa jeho smerom. Dnes mal fakt zlú náladu.
"Ou." narýchlo sa otáčal tmavovlasý, rozhodol sa mu utiecť.
"Ale no tak Shizu-chan, čo si dneska taký nervózny?" spýtal sa ho so smiechom, ako utekajúc zahol za roh ulice.
Z blonďákovej strany bolo počuť len zavrčanie miesto odpovedi.
Onedlho zahol za roh aj on. V tom bolo počuť len škrípanie bŕzd a tupý náraz.
Muž odetý do tmavej bundy s kožušinou na kapucni sa pobavene pozrel na svojho nepriateľa zakliesneného pod nárazníkom malej dodávky.
Zákerne sa usmial.
"Zdá sa, že história sa opakuje." Pomaly prešiel k nemu.
Medzitým dodávka odcúvala a z miesta určeného pre šoféra vstával plnoštíhly muž s okuliarmi.
Keď stál tmavovlasý blízko pri Shizuovi, kopol do ňho, ako keby sa chel ujistiť, že sa tak skoro nepreberie. Keď sa nedočkal žiadnej odozvi alebo naštvaného zavrčania, priblížil sa bližšie a začal skákať po zranenom mužovi ležiaceho uprostred malej uličky, jeho skoky boli doprevádzané jeho hlasným až takmer šialeným smiechom.
"Orihara-san." upozornil ho na svoju prítomnosť šofér dodávky.
Menovaný prestal skákať a zamaračene sa pozrel jeho smerom.
 
-----
 
Pomaly otváral ťažké viečka, cítil sa horšie, ako keby ho prešiel parný valec. V hlave mu trešťalo, v ušiach dunelo a necítil si nohy. Chcel sa chytiť za hlavu, ale po chvíli zistil, že sa mu to nedá. Poplašene otvoril oči dokorán. Šokovane zistil, že sa nachádza v niejakej izbe, ktorá rozhodne nepatrila jemu a na nemocničnú sa ani nepodobala. Ležal na kovovej posteli, jeho ruky a nohy taktiež, boli pripútané mohutnými reťazami o hrubšie kovové tyčky, ktoré lemovali posteľ. A jedno z najhorších zistení, ktoré mohol v tejto situácii zažiť, bol fakt, že jediné, čo má na sebe bolo len spodné prádlo.
"Kde to som?" mrmlal si pre seba a zatínal paste a ruky snažiac sa dostať z provizornych pút.
"Och už si hore Shizu-chan," spýtal sa ho hlas, ktorý nenávidel.
"Huh? Izaya? Čo to má znamenať?!" začal hlavou otáčať smerom, z kadial bolo počuť hlas. Keď zahliadol ako sa na neho vyškiera miestny informátor, zalomcoval rukami ešte mocnejšie a krv v žilách mu začala vrieť.
"Ale no ták Shizu-chan," podišiel k nemu a pozrel na neho, "hádam sa nebudeš teraz rozčulovať, veď ťa zrazilo auto, mal by si odpočívať." Povedal a jemne mu prešiel chrbtom ruky po tvári.
Na to blonďák so zavrčením odtiahol tvár. "Tse ... odkedy sa TY staráš o moje zdravie?" zavrčal na neho, a opäť sa pokúsil dostať zo svojej pasce. "Pusti ma!" sykol.
"Ale, ale Shizu tebe sa u mňa nepáči? A to som si dal takú námahu s tými putami, to vieš sú z nerezu," prešiel po nich jemne, "tie by mali zastaviť na chvíľu aj teba, nemyslíš?" prehodil jemne a prisadol si k nemu na tvári mu hral úlisný úsmev.
"O čo ti ide Izaya?!" povedal naštvane a opäť trhol reťazami.
"Prečo taký naštvaný tón Shizu-chan?" povedal naoko dotknuto tmavovlasý, zaprel sa rukami o tvrdší matrac a vyšvihol sa na neveriacky pozerajúceho Shizua. Keď si na neho obkročmo sadol, vytiahol z vrecka nohavíc svojho verného společníka a s jeho ostrou čepeľou mu pomaly prešiel po tvári. Ostrá čepeľ nechávala za sebou krvavú stopu.
Shizuo jemne sykol a odtiahol tvár od karmínového ostria. To sa ale nepáčilo jeho väzniteľovi, pobavene mu chytil bradu do ľavej ruky, trhol ňou do pôvodnej pozícii. Priblížil sa bližšie a zašepkal mu do tváre. "Hádam sa ma nebojíš Shizu-chan."
Odpoveďou mu bolo len mocné trhnutie reťazami. Na to sa tmavovlasý pobavene narovnal, prezrel si svoj nôž a pomalým ťahom jazyka zlízol krv svojej obete a neustále mu pri tom hľadel do očí.
"Chceš ochutnať?" spýtal sa a nožom mu prešiel po perách, ako sa ostrie dotklo jemnej pokožky na perách pustila sa z ranky rubínová tekutina. Blonďák uväznený pevnými reťazami len zvraštil obočie a opäť bezúspešne trhol reťazami. To jeho väzniteľ prešiel uchechnutím a opäť sa nahol nad neho a tentokrát mu jazykom prešiel po čerstvo vzniknutej rane. Radšej blonďáka chytil za bradu aby mu neuhol.
"O čo ti ide Izaya?" zavrčal mu naštvane znovu svoju otázku a napol ruky.
"Ha ha ha," začal sa smiať, narovnal sa a nožom mu nechával na hrudi hlbšie aj plytšie ranky. "Naozaj to chceš vedieť Shizu-chan?" pochyboval, že by chcel vedieť skutočný dôvod. Jediné, čo Shizua skutočne zaujímalo bolo to, ako sa odtiaľto dostať a zabiť ho. Pomaly prešiel nožom cik-cak až k podbrušku pred lemom tmavých boxerek sa zastavil.
"A vieš, čo by som chcel vedieť ja Shi-chan?" Plochou stranou noža prešiel po jeho mužstve ukrytom pod látkou boxeriek. Blonďák takmer prestal dýchať, keď tento pohyb zopakoval viackrát. V tele sa mu začal hromadiť adrenalín, nevedel, čo ten vyšinutý magor skúša, nevedel ako sa sem dostal, a čo s ním má v pláne. Jediné, čo začínal zisťovať, k svjej zlosti,  bolo to,že ho tieto nie jemné pohyby začnajú vzrušovať, preto sa pokúsil ešte raz silno trhnúť tými reťazami, opäť bezvýsledne, i keď pod týmto pohybom hlasno zaškrípali.
 
------
 
Cŕŕn.
"Moshi, moshi?" zdvihol telefón po prvom zvonení.
"Orihara-san, to som ja." ozval sa druhý hlas podfarbený nervozitou na opačnej strane.
"Óóóó jasné, jasné. Tak, kde je?" spýtal sa, ako si obliekal tamvú bundu olemovanú kožušinkou na čierny upnutý sveter.
"Práve vychádza z Russian sushi." zaznela krátka odpoveď.
"Dobre, dobre, som na ceste. Ty tam počkaj." Chcel už zložiť, keď sa v tom ozval poplašený hlas.
"Ja - ja si myslím, že to nie je dobrý nápad, veď, čo ak sa prebudí. Ne-nechcem zomrieť." Vyjadril svoju najväčšiu obavu druhý hlas.
Zostal stáť s rukou na kľučke, jeho doterajší úsmev zmizol. "Dlžíš mi to." Zasyčal nepriateľsky. "Nezahrávaj sa so mnou." hrozba vysela vo vzduchu, a to volajúci dobre vedel, hlasno preglgol, s Orihara Izayom sa neradno zahrávať, to nech ho radšej Hejwajima Shizuo prizabije.
"Dobre, dobre, budem tam na vás čakať."Povedal urýchlene a radšej zložil.
Izaya sa pobavene pozrel na telefón.
"Tse, čo dnes tých ľudí nevystraší?" neveriacky pokrútil hlavou vzal si igelitku a vyrazil von do ulíc.
Po chvíli ho našiel, a reakcia bola presne taká akú očakával.
"I~za~ya!"
 
-----
 
Zahákol ostrie noža pod okraj boxeriek, pri pravom stehne a začal pomaly párať látku na polovicu, pričom zanechával krvavé stopy na blonďákových slabinách. Ten len zaťal zuby.
"Tak vieš na čo som bol vždy zvedavý Shi-chan?" Opakovane sa spýtal, keďže jeho predošlá otázka vyšla na zmar. Blonďák otočil hlavou a zameral svoj pohľad na reťaze.
'Už len chvíľu.' A znova nimi trhol.
Ignorácia sa Izayaovi nepáčila a tak mu nôž pritlačil k podbrušku až sa špička ponorila do masitého vnútra jeho tela. Na to Shizuo jemne sykol a obrátil sa. Získal si jeho pozornosť.
"Čo chceš odo mňa počuť ty bastard!"
"Ale, ale, takto by si sa so mnou nemal rozprávať," zasunul nôž hlbšie, "a čo som chcel počuť?" Na tvári mu hral nebezpečný úsmev. "Na čo si bol vždy zvedavý Izaya-kun." Povedal trocha hlbším hlasom, zasmial sa a vytiahol z neho nôž. Ten si po chvíli užasnuto prezrel, na čo jeho ostrie oblízal po celej dĺžke. "Taká odpoveď by mi stačila."
Nič, žiadna odozva len zamračený a troška krvilačný pohľad z blonďákovej strany.
"Dobre, dobre keď to chceš teda vedieť." začal znovu tmavovlasý. "Vždy som bol zvedavý…" nahol sa bližšie k jeho uchu, "… koľko centimetrov schovávaš tam dole." Dopovedal s lišiackým úsmevom a hľadel na neho. Shizuo pootočil hlavou, a tak sa jeho pohľad stretol s tým Izayovím. Zdvihol kútik úst do posmešného úsmevu.
"Phm." odfrkol posmešne.
"Ale no tak Shizuo mňa to naozaj zaujíma." zašeptal mu do ucha, tak, že sa perami dotýkal jeho pokožky. Blonďáka jemne striaslo.
"A teraz sa môžem pozrieť, nemyslíš?" Troška sa zhniezdil a ukazovákom a prostredníkom "kráčal" po vypracovanom doráňanom hrudníku a bruchu smerom dole.
'Rob si, čo chceš, pretože, to čo uvidíš bude vlastne to posledné, čo tie tvoje skurvené oči uvidia.' Reťaze povolovali, ako na rukách, tak i na nohách.
Keď už bol takmer pri tom pretrhnutom cípe boxeriek, zastavil sa a jedným prstom mu vebhol do rany, ktorú mu spôsobil jeho nôž. Dorezané telo zaplavila horúčava a všetky svaly ztuhly, hneď na to sa ozvalo len ďalšie zalomcovanie reťazami.
"Ooops, to ťa asi bolí, všakže Shizu-chan." Prehodil ustarane Izaya ale prst z rany nevybral. Až po chvíli keď to blonďák predýchal, vytiahol z neho prst a vybral sa ďalej. Pomaly odhrnul kúsok látky.
"Wooow" zaiskrili mu oči, "Shizu-chan!" Otočil sa na neho, "ty sa teda máš čím pochváliť!" Fascinovane prešiel prstami po jemne nabudenom penise. Celú svoju telesnú váhu presunul nad ten novoodhalený kus kože. Pohladkal ho, až priam s posvätnou úctou. A tieto dotyky opakoval znovu a znovu.
"Čo-čo to robíš?" vyletelo z blonďáka a jemné kvapky potu sa mu linuli od spánkov cez bradu, krk až na nožom rozdrásnený hrudník.
Izaya ignoroval jeho otázku a fascinovane pokračoval vo svojej činnosti. "Ja-ja idem po pravítko!" Vypískol nadšene a prvý raz stisol jeho úd silnejšie.
"Argh." vyletelo z pripútaného šokovane a toto jeho vykríknutie bolo prehlušené trhaním reťazí.
"Konečne! Teš sa ty bastard!" zreval rozzúrene a vyšvihol sa do sedu, rukami schmatol prekavpeného tmavovláska za ramená a prevalil ho na chrbát.
'Bolo na čase Shi-chan.'
 
------
 
"Orihara-san." upozornil ho na svoju prítomnosť šofér dodávky.
Menovaný prestal skákať a zmaračene sa pozrel jeho smerom.
"Ja len, že dlho v bezvedomí nevydrží." prehodil vyplašene.
"Ja viem, na tu máš, daj mu radšej trojitú dávku." vytiahol z tašky malú bombičku s rajským plynom.
"Hai, hai." nemotorne to chytil do rúk. Roztrasene nastavil dávku trikrát väčiu ako sa dáva normálnym ľuďom a priložil to ležiacemu mužovi k tvári.
"Do-dobre mám to." Povedal roztrasene, stále bol vystrašený.
"Fajn, prines ho na túto adresu a švihni si, budem tam čakať." povedal Izaya a podával mu poskladaný papierik.
"A-ale ako …?"
"Nemáš niejakých dobrých kamarátov, ktorý ti niečo dlžia? Ja viem, že áno." Odpovedal mu na nevypovedanú otázku, "O pol hodinu nech je tam!" A už ho nebolo.
Na muža teraz dolahla zlosť. "Sakra, ten bastard Izaya!" Vytiahol mobil z vrecka a zavolal na isté číslo, o desať minút tu už boli dvaja chlapi, keď zabadali koho to manjú naložiť, zostali sa so strachom pozerať na blonďáka ležiaceho na zemi. Opatrne, tak aby ho náhodou niečo neprebralo, aj keď bol uspatý, pri ňom nikto nevie, ho naložili do dodávky, nasadli a o ďalších desať minút tam boli. Chvíľu im trvalo kým ho dostali do budovi a do danej miestnosti, tam na nich už čakal Izaya.
"Hmmm máte šťastie." povedal sladko a usmial sa na nich. Keď ho tam tí dvaja noví stretli šokovane pozreli na plnoštíhlého šoféra dodávky.
'S kým sa to ten zaplietol.'
Uložili ho podľa pokynov do postele a radšej odišli.
"Dúfam, že sme si teraz kvit Orihara-san." Spýtal sa dopotený muž.
"Áno, áno." odpovedal mu Izaya a to ho už tlačil z izby a zamkýňal za ním dvere. Otočil sa a pozrel na Shizua ako leží na posteli, prešiel k nemu.
"Aký si bezbranný Shizuo." zahladel sa mu do tváre.
"A teraz šup do roboty!" povzbudil sa. Začal s vyzliekaním blonďákovej barmanskej uniformi, keď s tým skončil vzal nachystané reťaze zo zeme a začal nimi obmotávať blonďákove ruky a nohy o kovové pelaste postele.
"Fúúú." utrel si pot z čela, " to by ťa mohlo na chvíľu zastaviť Shizu-chan." Na chvíľku si prisadol a zahladeľ sa do Shizuovej tváre.
"Hádam to tá posteľ vydrží." pousmial sa a potľapkal ho po bruchu.
"No a teraz, ten pre mňa hlavný zlom." Prišiel k tmevej skrinke, vytiahol z nej tubu s gélom, stiahol si nohavice aj s trenkami, a vytlačil si gél na prsty. Zamračene sa na to pozrel, potom na blonďáka.
"Vieš, keby som to nespravil, tak by som skončil asi na pohotovosti s poriadne natrhnutým zadkom." Rozprával si ďalej, na chvíľku sa zarazil a a vytlačil si gélu na prsty ešte viac. "To vieš pre každý prípad." žmurkol na bezvedomého blonďáka a začal si masírovať prstami brázdu.
"Fúúú." po chvílke sa vydýchaval a obliekol si naspäť nohavice.
"Vieš, toto som nespravil ešte pre nikoho." povedal s úsmevom v predklone opierajúc sa o svoje kolená, rukou si otrel pot z čela.
V tom sa začala prebúdzať osoba na posteli.
"Kde to som?"
 
-----
 
Rukami ho až bolestivo zovrel za ramená.
"Hra sa obrátila, všakže, ty bastard?!" To ešte zúrivo vydychoval všetok ten adrenalín, ktorý sa mu nahrnul do tela keď konečne pretrhol tie reťaze. Po chvíli sa troška upokojil, potom pozrel do očí uväzneného mladíka, ktorý sa na neho pobavene pozeral, a znova ho to chytilo. Začalo sa mu zahmlievať pred očami a ruky mu začal zvierať ešte silnejšie. Narovnal sa, ruky presunul k jeho hrdlu a tenký svetrík mu strhol z tela, ďalej pokračoval a strhával mu nohavice až nakoniec pred ním ležal Izaya nahý.
"Páni nejdeš na to niejak rýchlo Shizu-chan?" spýtal sa ho pobavene.
"Drž hubu!" zavrčal a prezrel si ho, jemne prižmúril oči, začal mu na perách hrať jemný nebezpečný úsmev a v jeho očich sa blýskalo.
"Sám si to chcel." povedal si viac menej pre seba. Chytil ho za rameno a otočil si ho chrbtom k sebe.
'Teraz to len začne.' pomyslel si tmavovlasý a snažil sa skryť víťazný úsmev.
"Tak ty si bol teda zvedavý, však Izaya?" preniesol posmešne, pevne ho chytil za boky a vytiahol do kľaku.
"Tak ti to dám teraz všetko." uchechtol sa pre seba.
"Ale-ale no tak Shizu-chan ja som to tak nemyslel." snažil sa otočiť hlavou aby mu videl do tváre. V očich mu hral falošný strach.
"Drž hubu!" pravou rukou mu zatlačil hlavu do vankúša. Pozrel sa na svoj polopostavený úd, jemne sa zamračil a ľavou rukou si po ňom prešiel, keď ho dostal do takej pozície akej chcel chytil ho ešte raz za boky, čo sa nezaobišlo bez Izayových protestov o tom, že by mal byť jemnejší, a prirazil do neho na doraz. Tmavovláskovy sa rozšírili oči hrôzou, len tak tak zabránil bolestivému výkriku, ktorý sa mu dral skrz zuby.
"Hnh." stisol jeho boky ešte silnejšie a znova prirazil. Po pár prírazoch to už tmavovlasého prestalo až tak bolieť, viac ho bolel ten nie jemný stisk Shizuových rúk na jeho bokoch.
'It's time for theater.' pomyslel si Izaya a začal vzdychať ako dobre platená kurva v tom najlacnejšom porne. Pri tom neustále otáčal hlavou aby videl na blonďáka v póze, v ktorej ho ešte nevidel.
Ten sa na neho zarazene pozrel, 'O čo mu ide?!' Keď sa začal tmavovlasý po torške otáčať  na chrbát, došlo mu to. Jeho ruky opustili teraz už namodralé boky, troška sa z neho vysunul, chytil ho za ľavé rameno a otočil ho. To sa nezaobišlo bez Izayovho nadšeného vypísknutia. Keď už ležal na chrbte, nedočkavo sa pozrel do blonďákových hnedých očí. To čo v nich videl sa mu veľmi páčilo, bolo to presne to, čo očakával, zviera.
Pevne ho držal za predlaktie a zúrivo do neho bušil. Izaya sa len prehýbal pod tým návalom, ktorý mu dával Shizua. Ten sa onedlho narovnal chytil ho za členky a vyvrátil mu ich takmer až za hlavu.
"Ou, ou ou Shizu si príliš hlboko." zvraštila sa mu na chvíľku tvár bolesťou, no blonďák neprestával. Zanedlho si Izaya zvykol a uvedomil si, že mu práve táto hĺbka spôsobuje ešte väčšie potešenie ako predtým a začal to dávať patrične hlasne najavo.
Sizuo pri tom kriku začal vraštit čelom, pustil jeho ruky a pravou mu zapchal ústa.
"Drž už hubu!" sykol na neho a začal zrýchľovať tempo.
No v tom po prvý raz pocítil odpor z druhej strany. Izaya ho začal rukami odtláčať, bol taký prekvapený, že spomalil a svoju ruku dal preč z jeho tvárre. Ten moment využil Izaya a pretočil sa nad neho. Sizuo bol taký vykoľajený zmenou jeho správania, že to ani nepostrehol.
Izaya sa lišiacky usmial a začal sa pomaly nadvyhovať a dosadávať na Shizuov úd, popritom si sám začal rukou spracuvávať ten svoj. Shizuo len prekvapene sledoval jeho počínanie, no prestala ho baviť táto pasívna rola, vyšvihol sa do sedu, chytil mu obe ruky a začal si ho sám vyzdvyhovať. Izaya sa len pousmial, nahol sa nad neho, jazykom mu prešiel po líci, čím zlízol slaný pot hromadiaci sa na jeho tele. Shizua len nadvihol obočie, no pokračoval ďalej vo svojej práci. A to aj Izaya, pomaly sa jazykom dostával až tam kam chcel, najprv len jemne prešiel jazykom po jeho spodnej pere a potom prisal svoje prey k tým jeho. Toto blonďáka tak zaskočilo, že uvolnil svoje zovretie, v tom Izaya obmotal svoje ruky okolo Shizuovho krku a začal sa jazykom dobývať do jeho úst. Shizuo, k svojej nevôli, sa pristihol, že sa mu to páči a tak sa propojil k tancu druhého jazyka. Izaya sa musel v duchu usmiať zdá sa, že mu plán vychádza.
 
-----
 
"Tento pôjde sem a tento sem." presúval malým čiernymi a bielymi figurkami po šachovnici prefíkaný informátor.
"Áno a keď sem dám seba a sem jeho, musí to vyjsť!" zatileskal si a začal sa smiať.
"Čo zas vymýšľaš," spýatala sa ho mladá tmavovlasá žena s priezviskom Yagiri.
"Ale vieš Namie-chan, už ma nebaví sa skrývať pred Shizu-chanom, keď chcem ísť na Russian sushi a celkovo potrebujem byť v Ikebukure." odpovedal a presunul jednu figurku. Mal rozbehnutý plán, a dnes, dnes ho uskutoční.
"Tse a ako to chceš docieliť?" povedala posmešne a ďalej sa venovala výpočtom. "Nebodaj." niečo jej došlo. "Nebodaj ho chceš zabiť?" spýtala sa zarazene a pozrela sa na svojho zamsetnávateľa.
Ten sa na ňu pozrel s úškrnom. "Sama vieš, že zabiť Shizzu-chana je takmer nemožné. Nie, môj plán spočíva v niečom úplne inom. Ja si ho získam na svoju stranu." povedal to ako najväčšiu samozrejmosť a pohodlnejšie sa uvelebil na pohovke.
Na to sa mladá žena rozosmiala úprimným smiechom. "A to chceš spraviť ako?" každý totiž vedel o ich vzájomnej "náklonnosti". "Teda ak to nie je tajomstvom."
Izaya prižmúril oči a nimi skenoval mladú Namie. Zaklonil hlavu a nadýchol sa. "Vieš Namie-chan, ja mám okrem mnohých ďalších aj také prednosti o ktorých ešte netušíš, ale" upriamil pozornosť na ňu a jazykom si vyzývavo prešiel po perách. "ak by si veľmi chcela ukážem ich aj tebe."
Žena prekvapene otvorila oči pochopením a
"Hádam…"
zdesením.
"To-to ti nemože vyjsť zabije ťa!" povedala potichu. Nikdy ju netrápilo nič iné ako šťastie jej brata, ale toto bolo nemožné.
"Ale, ale nebodaj máš o mňa strach?" prižmúril oči, na to si žena odfrkla. "Neboj sa, viem ako na Shizua a keď mi to vyjde, budem jeho milencom a tým pádom budem mať voľný prístup do Ikebukury." povedal a pozrel na mobil. 'Mal by volať.'
"A-ale.."
Cŕŕn.
"Moshi, moshi?" zodvihol telefón po prvom zvonení.
"Orihara-san, to som ja." ozval sa druhý hlas podfarbený nervozitou na opačnej strane.
 
-----
 
Po čase prerušil ich bozk a hlasno vyvrcholil medzi ich telá. Nasledovalo ešte pár prírazov a nastalo uvolnenie aj na druhej strane. Zovretie zoslablo. Shizuo zavrel oči a predýchaval celý tento deň.
Izaya sa naňho pozrel očami sfarbenými do krvava.
'Vyšlo to? Je to len na tebe Shizu-chan.' pomyslel si sebavedome.
'Víťaztvo je moje.' Jemne sa zahniezdil, no vtom ho chytili dve mocné ruky a nasledoval mocný stisk.
'Alebo nie?'
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Aaaa,

(Eiie, 11. 9. 2013 19:09)

takto to skončiť?:( Ale strašne sa mi páčilo ako bola striedaná minulosť a prítomnosť:)