Choď na obsah Choď na menu
 


Zvrátená misia

Tmavovlasý ninja tisol celou svojou váhou blonďatého chlapca k ostrej skale vodopádu. Hlavu si položil na jeho nahú hruď ako oddychoval, keď konečne dostal svojho vtáka do druhého tela. Zúrivo sal vodu, miesiacu sa s potom, z jeho šľachovitých svalov.

Naruto pevne zatínal nechty do Uchihových ramien, snažil sa aspoň trochu odpútať od skál, ktoré sa mu každým pohybom zarývali hlbšie do mäsa a od pulzujúceho penisu v svojich črevách. Po chvíli, keď z bledých ramien začala kvapkať krv, presunul prsty do tmavých pevných vlasov a pritiahol Sasukeho tvár k svojej. Do uší sa mu dostalo bolestivé zasípanie, sprevádzané zašklbaním erekcie v jeho zadku, ktoré automaticky znamenali hlbšie rany na chrbte. Keď prvotná bolesť ustála, zameral privreté oči na Sasukeho tvár, chvíľu fascinovane sledoval Uchihov výraz absolútnej túžby a agónie, než sa sklonil k výraznej bledej brade a vnoril do nej svoje ostré zuby, prsty voľnej ruky zaťal do nedávno oholeného strniska.

Ako špicákmi drásil kožu na celej tvári a nechtami zanechával krvavé škrabance na krku a brade, druhý ninja to slastné mučenie nevydržal a začal sa v druhom pohybovať rýchlymi trhanými pohybmi. Naruto zaťal zuby do líca a nechty hlboko do hrdla, ako sa jeho postavená erekcia trela o Uchihove brušné svaly. A keď najväčšia bolesť odznela a tá tupá ho privádzala k ogazmu, omámene sa zahľadel do Sasukeho očí, na to jeho prsty opustili hrdlo a zakrvaveným palcom ho donútil otvoriť ústa, aby sa vrhol na jeho jazyk a popritom mu skučal do úst.

Sasuke zatiaľ zatínal nechty do Narutových poliek, celou silou prirážal do horúceho tela a vychutnával si ten najoplzlejší a zároveň najvzrušujúci pocit, aký kedy zažil.

***

"Nemali sme to jesť... dalo sa čakať, že to bude niečo také... veď po to poslal Jiraja...!“

Tak si mal vziať viac jedla!"

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Mucks

(Iruka sensei tvoje SBé, 20. 1. 2012 20:10)

Miláčik, co to ut nevidí oko mé yaoistické :3
Muhaha, ty jsi zase něco spáchala!!! GREAT!!!

LOL! =D

(Aki-chan (http://aki-blog.webnode.cz/), 19. 1. 2012 23:39)

No po peachy! Najlepšie drabble, aké som čítala! (a vysvetlila po svojom) =D
Chm...asi až double drabble.

....

(terkic, 8. 1. 2012 22:22)

náhodou takovýhle povídky sou potřeba, hlavně pro někoho, kdo se chce odpoutat od svých myšlenek a zabývat se něčím perverzním, jako sou myšlenky při téhle povídce:) já tě prostě jako autorku žeru a to se nezmění:)